Movies
Ratings
128
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
One ChanceRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0