Titles you rated
Just a bit EspersRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Prehistoric Planet Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 1.5
HawkeyeRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Elfen LiedRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 0.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5