Movies
Ratings
93
A Hard DayRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Cairo DeclarationRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Another WorldRated ★ 1.0
Dead of the NiteRated ★ 2.0
Just JimRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0