Series
Ratings
49
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Ready, Set, LoveRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Boo, BitchRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5