Series
Ratings
482
ConvictionRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The DinosaursRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Tales of Wedding Rings Season 2Rated ★ 3.0
Tales of Wedding RingsRated ★ 2.5- CasheroRated ★ 3.5
Slave of the Magic Capital's Elite TroopsRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0