Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5