Movies
Ratings
21
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0