Movies
Ratings
283
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 2.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5