Movies
Ratings
50
Phone BoothRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0