Movies
Ratings
30
August RushRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0