Movies
Ratings
119
Home AloneRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0