Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0