Series
Ratings
75
Lucky LouieRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Fear the Walking DeadRated ★ 1.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Fear the Walking DeadRated ★ 2.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 2.5