Movies
Ratings
531
The King's WardenRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0