Series
Ratings
20
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0