Movies
Ratings
75
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0