Movies
Ratings
2289
SinnersRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- City of DamnationRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Secrets & LiesRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5