Series
Ratings
21
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0