Movies
Ratings
1945
The King's WardenRated ★ 4.0- MotelierRated ★ 0.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Baby AssassinsRated ★ 3.5- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Donnie DarkoRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
IRON MASKRated ★ 5.0
Her HobbyRated ★ 4.5
Men of PlasticRated ★ 1.0
Simple PassionRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 3.5