Titles you rated
In TimeRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
Like CrazyRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
DittoRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0