Series
Ratings
86
Partner TrackRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Workin' Moms Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Cable GirlsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Light the Night Part 1Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Behind the ScenesRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0