Movies
Ratings
640
La maison de HimikoRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Red RocketRated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
A Letter from KyotoRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 2.5