Series
Ratings
13
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 0.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0