Movies
Ratings
608
War MachineRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Untold: Jake Paul the Problem ChildRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
GeostormRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5