Movies
Ratings
484
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Golden HolidayRated ★ 1.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Last ChristmasRated ★ 3.5
Road to PerditionRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 0.5
The Half of ItRated ★ 0.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 2.5