Movies
Ratings
1810
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
FracturedRated ★ 3.0
Sound of SilenceRated ★ 3.5
Ad VitamRated ★ 3.0
Heart of StoneRated ★ 3.0
The MotherRated ★ 2.5
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
LoveSickRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5