Movies
Ratings
621- ヴァギナ&ヴァージンRated ★ 4.0
UgetsuRated ★ 3.5
YarnRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
Water LiliesRated ★ 4.5- 函館でさよならRated ★ 3.0
MaXXXineRated ★ 2.5
Kaili BluesRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Saint MaudRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
Blow Up My TownRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Carnival of SoulsRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
MustangRated ★ 4.0