Titles you rated
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 2.5