Movies
Ratings
240
FlowRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0