Movies
Ratings
847
DunkirkRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5- HallanRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
Us and ThemRated ★ 3.5
And Yet, You Are So SweetRated ★ 1.0- The First RideRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0