Series
Ratings
61- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The New EmployeeRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.0