Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
The ActRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5