Movies
Ratings
533
IntroductionRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Dior and IRated ★ 4.5
Claire's CameraRated ★ 3.5
Behind the CameraRated ★ 2.5
GrassRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 3.5