Series
Ratings
16
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Golden CrossRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0