Series
Ratings
15
Inventing AnnaRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5