Movies
Ratings
408
White NightRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
ChawRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
The SmurfsRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
Man on a LedgeRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.5
PushRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0