Series
Ratings
42
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Marvel Studios: Legends Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0