Movies
Ratings
734
Sentimental ValueRated ★ 4.5
DaddioRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Love in TaipeiRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Life ListRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0