Series
Ratings
13
StrangerRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5