Movies
Ratings
190
The RaidRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Sword with No NameRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 4.0