Movies
Ratings
211
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5