Movies
Ratings
34
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 2.0