Series
Ratings
36
PulseRated ★ 3.0
WeedsRated ★ 3.5
BonesRated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The ResidentRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.5
The Resident Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0