Movies
Ratings
184
The UnforgivenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
After.LifeRated ★ 3.0
The Mummy ResurrectedRated ★ 3.0
V/H/S/2Rated ★ 3.0
Mother's DayRated ★ 3.5
The Quiet OnesRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 2.5
The Descent: Part 2Rated ★ 2.5
ItRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0