Movies
Ratings
66
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0