Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0