Movies
Ratings
97
CloserRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 1.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5