Series
Ratings
13
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 4.0