Movies
Ratings
290
Upside DownRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
Running ScaredRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
The Girl Who Played with FireRated ★ 4.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0