Movies
Ratings
972
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
To Die ForRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 2.0
PiggyRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Wrath of BeckyRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
MenRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
Blair WitchRated ★ 2.5